тел. (067) 465-09-94
тел. (044) 227-71-55
office@pbf.kiev.ua
м. Київ, вул. Басейна, 12
1
2
kartinka

Про компанію

о компании

ТОВ «ПБФ ГРУП» – багатопрофільна Генпідрядна будівельна компанія, заснованав 2006 році в місті Києві, пройшла стрімкий шлях розвитку і сьогодні займає провідне положення на ринку будівельних компаній.

ТОВ «ПБФ ГРУП» за роки своєї роботи зуміла організувати Генпідряд максимально просто і зручно, а результат змушує Замовника безперестанно дивуватися і гідно оцінювати нашу працю.

За часи роботи ТОВ «ПБФ ГРУП» її колектив перетворився в згуртовану команду досвідчених фахівців у різних галузях будівництва, здатних якісно і у встановлені терміни вирішувати широкий спектр задач по будівництву житлових монолітно-каркасних будинків, торгових центрів, дитячих садків, паркінгів, котеджів та інших об’єктів будівництва.

У своїй роботі наша компанія керується пріоритетами та інтересами Замовника. Ми вміємо вирішувати будь-які виникаючі питання і успішно робимо це протягом тривалого часу. Ми беремо на себе відповідальність за дотримання термінів, високу якість виконання робіт, забезпечення гарантій.

ТОВ «ПБФ ГРУП» як Генеральний підрядник власними силами здійснює повний комплекс загальнобудівельних робіт, а саме: монолітні, кладочні, покрівельні роботи, влаштування штукатурки і стяжки, оздоблювальні та гідроізоляційні роботи, підготовчі будівельні роботи, благоустрій території.

На своєму шляху наша компанія співпрацювала з великою кількістю провідних будівельних підприємств і ця співпраця сприяла потужному розвитку, як професійному, так і організаційному.

ТОВ «ПБФ ГРУП»
запрошує Вас до взаємовигідної співпраці!

Наши объекты:

Жилой комплекс «Парковые озера»

ул. Воскресенская, 7

Днепровский район г.Киева

 voskr1

Жилой комплекс «Яскравый»

ул. Дегтяренка, 1 Оболонский район г.Киева

degt1


Жилой комплекс «Лидер»

ул. Андрющенка, 4

Шевченковский район г.Киева

andr1


Жилой дом по ул.Саперно-Слободской,93

Голосеевский район г.Киева

slobod1