тел. (067) 465-09-94
тел. (044) 227-71-55
office@pbf.kiev.ua
м. Київ, вул. Басейна, 12
1
2
kartinka

Генподряд

Генпідряд в будівництві - багаторівневий і багатозадачний процес, що зв’язує воєдино цілий комплекс складних і специфічних робіт під час будівництва житла. Генеральний підряд забезпечує безперебійне і невпинне виконання будівельних робіт, виключає виникнення таких факторів, як простої, перебої і складності спорудження будівель.

555

Провідні будівельні компанії нашої країни, переймаючи досвід закордонних партнерів, все частіше вдаються до послуг будівельних компаній, які здатні взяти на себе функції Генерального підрядника, забезпечуючи при цьому своєчасне виконання етапів робіт. В результаті професійно виконаного Генпідряду, Замовник має безперебійну роботу і суттєву економію коштів.

panoramaГенпідрядник несе відповідальність за об’єкт в цілому. Він вибирає субпідрядників на основі сформованих багаторічних зв’язків, що гарантує якість робіт і відповідальність працівників, організовує всі різноманітні види робіт за єдиним графіком, що сприяє скороченню термінів будівництва та економить кошти Замовника. Економія вкладень досягається за рахунок скорочення числа субпідрядників, так як на роботу до Генерального підрядника запрошуються лише ті субпідрядники, робота яких вимагає підвищеної кваліфікації.

Щоб укластися в терміни, встановлені Замовником будівництва, Генпідрядник стежить за тим, щоб профільні фахівці і залучені працівники були вчасно запрошені на будівельний майданчик і вчасно приступали до виконання свого завдання, безпосередньо змінюючи один одного.

panorama2У разі, якщо Забудовники недооцінюють роль Генерального підряду на будівельних майданчиках при споруджені об’єктів, вони можуть зіткнутися з низкою проблем, намагаючись впоратися з ними своїми силами, витрачають значні кошти на послуги профільних фахівців, так як змушені залучати сторонніх працівників і постійно турбуються про те, як не допустити помилок в управлінні. Звертаючись навіть до висококваліфікованих бригад, неможливо постійно регулювати їх діяльність, налагоджувати взаємодію і контролювати терміни виконання робіт. Крім того, доведеться витратити чимало коштів, коли знадобляться послуги сторонніх фахівців – проектувальників, інженерів, робітників. Коли Замовник сам намагається налагодити будівництво власного об’єкта, часто трапляється, що процес гальмується, йде  непослідовно, що погіршує якість будівництва.

Генпідряд – це надійні партнерські відносини двох сторін, однією з яких виступає Замовник будівництва. Тому, безсумнівно, краще знайти надійного партнера, який контролюватиме всі етапи будівництва, а також окремі види робіт та хід їх виконання, буде нести відповідальність за результати і якість, виконає роботи “під ключ”.

Отже, Генпідрядник здійснює:

Замовник, в свою чергу, готує завдання на проектування, оформляє всю необхідну дозвільну документацію, здійснює технічний супровід стадії проектування, готує будівельний майданчик.

Генеральний підрядник несе відповідальність за будівельні роботи, за дотримання термінів і за якість побудованого об’єкта, саме він несе всі ризики і звітує перед Замовником будівництва. Тому так важливо вибрати професійну та грамотну Генпідрядну організацію, що вчасно та якісно виконає поставлені перед нею завдання.

Щоправда, генпідрядні роботи потребують відповідної оплати, але можете бути впевнені: якісний Генпідряд завжди окупається!