тел. (067) 465-09-94
тел. (044) 227-71-55
office@pbf.kiev.ua
м. Київ, вул. Басейна, 12
1
2
kartinka

Монолітні роботи

Роботи, які виконуються по монолітно-каркасній технології та  бетонуванню:

Будівельна компанія “ПЕРША БУДІВЕЛЬНА ФІРМА” пропонує Вам повний спектр послуг монолітного будівництва, як по індивідуальним, так і по стандартним проектам. При цьому, ми несемо відповідальність за кожний етап будівництва і даємо гарантію на всі проведенні роботи.

На сьогоднішній день наша організація укомплектована обладнанням та інструментом для виконання монолітних робіт будь-якого ступеня складності. У  виробництві використовується власна опалубка.

моноліт

Монолітні роботи – швидкий і ефективний метод сучасного будівництва

Сьогодні є висока потреба в унікальних проектах і швидких роботах з будівництва будинків.Технології, які використовувалися ще кілька років тому, вже не можуть повністю задовольнити бажання замовника.

Класичні методи будівництва

Найпоширеніший метод, який використовувався для зведення будинків, – кладка з цегли.Особливо актуальний такий спосіб, якщо мова йде про приватний будинок. У цьому випадку потрібно унікальний проект, реалізацію якого не можуть з достатньою якістю забезпечити ні великоблочне, ні панельне будівництво.

Тому, якщо не брати до уваги дерево, цегла і шлакоблок були досить довгий час єдиним варіантом матеріалу для будівництва. Але сьогодні, з приходом нових технологій і методів роботи, все змінилося.

Монолітне будівництво

Техніка монолітного будівництва дозволяє створювати будівлі і споруди по дійсно унікальним проектам. Причому за дуже короткий час і без необхідності робити тривалі паузи для усадки кладки перед оздоблювальними роботами.

В результаті монолітного будівництва виходить готова стіна, яка в більшості випадків не вимагає додаткових оздоблювальних робіт. Це міцна і рівна залізобетонна конструкція, що відповідає всім вимогам безпеки і стандартам будівництва.

За допомогою такої методики можуть бути реалізовані наступні типи робіт:

  1. Зведення стін в будівлях будь-якої поверховості.
  2. Створення міжповерхових перекриттів.
  3. Зведення конструкційних елементів, наприклад, пілонів.
  4. Спорудження складних архітектурних елементів, наприклад, напівкруглих стінових зон або уступів різної висоти, з високою точністю і швидкістю.

Це тільки короткий перелік робіт, де можна застосувати монолітне зведення конструкцій. До головних достоїнств такого способу будівництва відносяться висока швидкість, точність і відсутність необхідності чекати усадки готового будови перед обробкою.

Крім того, косметичні роботи при монолітному зведенні конструкцій мінімальні. Розмір будівельного майданчика і безлад на території зводяться до мінімуму – бетонна суміш може доставлятися на об’єкт вже готової або оперативно створюватися на місці.

Наші пропозиції

Ми пропонуємо будь-які послуги по зведенню конструкцій способом монолітного будівництва. На вибір замовнику можуть бути надані різні варіанти бетонної суміші з потрібними параметрами.

Крім того, ми беремо на себе організацію робіт «під ключ». Використовуємо власні матеріали для опалубки і всі інші компоненти виробничого процесу. Від замовника потрібно тільки затвердити проект – всі інші турботи ми беремо на себе.