тел. (067) 465-09-94
тел. (044) 227-71-55
office@pbf.kiev.ua
м. Київ, вул. Басейна, 12
1
2
kartinka

Загальнобудівельні роботи

work1ТОВ «Перша будівельна фірма» як Генпідрядник у будівництві, зосереджує в своїх руках всі загально будівельні роботи, що відбуваються на будівельному майданчику, вміло організовує і керує ними. Це цілий комплекс робіт, пов’язаних із зведенням будівель і споруд, який складається з декількох етапів.

До них відносяться:

  • - підготовчі роботи;
  • - земляні роботи – розробка котловану, влаштування пальового поля;
  • - кам’яні роботи – влаштування кам’яних конструкцій (стін, опор, стовпів та ін.) з штучних каменів і блоків;
  • - бетонні та залізобетонні роботи – приготування бетонної суміші, транспортування й укладання її з ущільненням в опалубку; замонолічівання ділянок і стиків між збірними елементами;
  • - монтаж конструкцій;
  • - покрівельні, столярні, теслярські роботи;
  • - оздоблювальні роботи – роботи всередині приміщення: оштукатурювання, облицювання, фарбування і т.д.;
  • - монтажні та пусконалагоджувальні роботи внутрішніх інженерних систем.

work2Служба Замовника доручає Генпідряднику будівництва розробку повноцінної організаційної структури управління проектом та її подальшу реалізацію.

Генпідрядник бере на себе всі ризики, пов’язані з договорами субпідряду і відповідає за якість виконання робіт, доручених субпідряднику, несе максимальну відповідальність за результати виконання робіт перед Замовником будівництва.

Замовнику не доведеться вникати в специфіку будівельних процесів на майданчику.

Монолітні, кладочні та оздоблювальні роботи, влаштування стяжок і штукатурки, сантехнічні, електромонтажні та інші роботи по влаштуванню внутрішньої інженерії будинку будуть під наглядом досвідчених фахівців. Відповідальність Генпідрядної організації перед Замовником зобов’язує її строго і прискіпливо приймати роботу у субпідрядників.

Кваліфікований Генпідряд забезпечує успішну і ефективну взаємодію бригад та профільних фахівців на будівельному майданчику. Скрізь наша компанія стає надійною опорою для наших партнерів.