Житловий комплекс «Лідер»

Житловий комплекс «Лідер» зводиться в Шевченківському районі - престижному та історичному районі Києва. Територія комплексу обмежена вулицями Шолуденка, Андрющенко та Чорновола. Поруч проспекти Перемоги та Повітрофлотський - головні міські артерії, які дозволяють швидко дістатися в будь-яку точку міста.

Квартири комфорт-класу

Підготовка під чистову обробку високого рівня якості. Покращене планування квартир дають відчуття простору і свободу для реалізації дизайнерських рішень. На перших поверхах розташовані нежитлові приміщення під офіси, магазини та інші установи з надання послуг, передбачені дитячі і спортивні майданчики.

Сучасні технології будівництва

Монолітно-каркасне будівництво, енергозберігаючі технології, утеплення зовнішніх стін мінеральною ватою, матеріал стін - кератерм, сучасне інженерне оснащення, опалення та водопостачання від міських мереж, система пожежної безпеки. Сучасні фасадні рішення, французькі балкони, панорамне скління. У кожній секції є два швидкісних пасажирських і один вантажопасажирський ліфт «ОТІS» підвищеної комфортності. Технічне обслуговування комплексу буде здійснювати власна експлуатаційна компанія.

Загальні характеристики

  • Загальна площа території: 0, 651 га
  • Кількість квартир: 348
  • Поверховість: 25
  • Кількість секцій: 2

«1-й пусковий комплекс, Житловий будинок №1»

Початок будівництва: IV квартал 2012

Завершення будівництва: ІV квартал 2014

<< Назад