Гідроізоляційні роботи

Фахівці нашої компанії, завдяки великому практичному досвіду, допоможуть вам захистити від вологи і зберегти довговічність та надійність будівельних конструкцій.

Гідроізоляція - комплекс заходів щодо захисту надземних і підземних будівель і споруд від проникнення води. Основні місця застосування гідроізоляційного матеріалу це - гідроізоляція фундаменту, підлоги, підвалу, гідроізоляція бетонних стін (бетону), гідроізоляція покрівлі, горища, лазні, басейну або будь-якої іншої будівельної споруди.

Матеріали для влаштування гідроізоляції застосовуються найрізноманітніші (підрозділяються на типи) - це наплавляюча рулонна гідроізоляція, обмазочна, обклеювальна, яка проникає, ін'єкційна, напилювана, антикорозійна та інші сучасні матеріали. Протягом всього терміну експлуатації споруди гідроізоляційні матеріали повинні володіти механічною міцністю, еластичністю, водонепроникністю, хімічною стійкістю, довговічністю і ремонтопридатністю, забезпечуючи тим самим якісний та надійний захист від вологи.

<< Назад